Kontakt

Skontaktuj się z naszymi doradcami
Fleet Manager
URSYN CAR FORD WARSZAWA
ul. Romera 14
e-mail: cfm@ursyncar.pl
tel. 22 73 55 955
tel. 662 037 000
Doradca serwisowy BSC
URSYN CAR FORD WARSZAWA
ul. Romera 14
e-mail: flotaserwis@ursyncar.pl
tel. 22 546 52 34
tel. 694 445 546
Doradca serwisowy BSC
URSYN CAR FORD WARSZAWA
ul. Romera 14
e-mail: flotaserwis@ursyncar.pl
tel. 22 546 52 34
tel. 694 445 546
Doradca serwisowy BSC
URSYN CAR FORD PIASECZNO
ul. Żeromskiego 36
e-mail: flotaserwis.piaseczno@ursyncar.pl
tel. 22 73 55 947
tel. 694 445 550
Doradca serwisowy AZNN
URSYN CAR FORD PIASECZNO
ul. Żeromskiego 36
e-mail: serwis.blacharski@ursyncar.pl
tel. 22 73 55 943
tel. 694 445 550
UBEZPIECZENIA

ALLIANZ | PZU | WARTA | BENEFIA

www.allianz.pl
801 10 20 30 22 567 67 00
www.zgloszenie.pzu.pl
tel. 801 102 102
www.warta.pl
tel. 801 803 803
www.benefia.pl
tel. 801 080 300
FordPomoc
tel. 22 522 27 27

Szukasz dobrej oferty wynajmu ? Wypełnij formularz lub zadzwoń.Oferta kierowana do osób fizycznych posiadających działalność gospodarczą, do firm z siedzibą w Polsce, firm zagranicznych posiadających oddział w Polsce.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Firma

Miasto

Telefon

Adres email (wymagane)

Pojazd

Okres

Przebieg roczny

Wysłanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu  przez JRM Trade Sp. z o.o. dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem  informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Firmę. Dane będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) („Rozporządzenie”). Szczegółowe informacje zawiera Polityka prywatności JRM Trade Sp. z o.o. zamieszczona na stronie ursyncarfleet.pl

 

NOWY PARTNER W BIZNESIE FLOTOWYM

URSYN CAR Fleet Management to kompleksowy program wynajmu długoterminowego oraz zarządzania samochodami opartego na usłudze CFM. Został stworzony z myślą o co raz większych oczekiwaniach klientów przez jednego z najbardziej prężnych dealerów marki Ford Ursyn Car.

Poszerzenie działalności o wynajem długoterminowy i zarządzanie flotą samochodową jest, obok otwarcia nowego oddziału, jednym z filarów konsekwentnie prowadzonej polityki rozwoju Firmy. URSYN CAR Fleet Management jest to odpowiedzią na ekspansję rynku flotowego i coraz większe otwarcie Firm i Przedsiębiorstw na outsourcing usług CFM.

Dzięki zawężeniu swoich usług do określonej grupy odbiorów oferta URSYN CAR Fleet Management kierowana jest do przedsiębiorstw wykazujących zapotrzebowanie na usługę na najwyższym poziomie.

W ramach tego programu oferowany jest pełny zakres usług : finansowanie, proste zarządzanie, wynajem, ubezpieczenie, serwisowanie, likwidacja szkód, wymiana i składowanie opon, assistance i samochody zastępcze, door to door, oraz raportowanie.

Wszystkie te elementy w połączeniu z szeroką gamą oferowanych samochodów pozwalają na stworzenie indywidualnej oferty spełniającej wszystkie oczekiwania.

URSYN CAR Fleet Management ma w ofercie samochody: Ford KA, Ford Fiesta, Ford Focus – jeden z leaderów rynku, Ford Mondeo, Ford C-Max, Ford S-Max, Ford Galaxy i dostawcze – Ford Transit Connect, Ford Transit i Ford Ranger.

Ten nowoczesny kompleksowy program zarządzania pozwala na znaczne ograniczenie kosztów przedsiębiorstwa i przerzucenie całego ciężaru związanego z finansowaniem i obsługą pojazdów służbowych na zewnętrzną firmę, bez angażowania większych środków finansowych.

Siedziba URSYN CAR Fleet Management zlokalizowana jest w nowoczesnym salonie dealerskim w Piasecznie, zapewniając najwyższe standardy usług oraz pełny komfort obsługi klienta i pracy. Wyspecjalizowana kadra, stanowiska wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia w połączeniu z dogodnym dojazdem i obszernym parkingiem są gwarancją komfortowych warunków obsługi i pełnej satysfakcji klientów.